33-letni poszukiwany przez sąd mężczyzna zatrzymany przez policjantów podczas kontroli drogowej

Podczas rutynowej kontroli drogowej dokonanej przez funkcjonariuszy referatu patrolowo-interwencyjnego z Piaseczna, został zatrzymany do kontroli pewien citroen. Zaskoczeniem dla funkcjonariuszy okazało się, że osoba kierująca tym pojazdem, to 33-letni mężczyzna, który był poszukiwany przez organy ścigania. Po zasłaniu krat w policyjnym areszcie, mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, w którym odsiedzi karę jednorocznego pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z piaseczyńskiej komendy każdego dnia wyruszają na ulice powiatu piaseczyńskiego z misją nadrzędną – troską o bezpieczeństwo mieszkańców. Wykonują dzienne obowiązki, podejmując wiele interwencji oraz tropiąc piratów drogowych, którzy lekceważą obowiązujące przepisy ruchu drogowego.

Podczas jednego z codziennych patroli ulic Piaseczna, funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego z piaseczyńskiej komendy ustawiły do kontroli citroena berlingo. Kierującym pojazdem okazał się być 33-letni mieszkaniec gminy Piaseczno. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnej bazie, okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd. Sąd Rejonowy w Piasecznie wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia jednorocznego pozbawienia wolności. Mężczyzna natychmiast został aresztowany i przeniesiony do policyjnej celi, a ostatecznie trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie rozpoczął odbywanie swojej kary.