Muzyczne wieczory w Parku Szczęśliwickim: Klasyka na letnich spacerach

Wieczór w Parku Szczęśliwickim nabierał wyjątkowego charakteru, gdy w powietrzu zaczęły unosić się melodie klasycznych utworów. Mieszkańcy Ochoty, wędrujący parkowymi alejkami, zatrzymywali się, by wsłuchać się w dźwięki mistrzów takich jak Mozart, Strauss, Czajkowski i Anderson. Ta muzyczna podróż przeniosła ich w świat harmonii, gdzie natura i sztuka splatały się w jedną całość. Nie było tu miejsca na spektakularne wizualizacje czy imponujące dekoracje – najważniejsza była żywa muzyka i wspólne chwile w otoczeniu natury. Czasem to właśnie takie proste przyjemności pozostawiają najtrwalsze wspomnienia.

Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom, którzy zdecydowali się na ten muzyczny wieczór w Parku Szczęśliwickim. To jednak dopiero początek cyklu letnich wydarzeń muzycznych, które czekają na mieszkańców.

Nadchodzące wydarzenie muzyczne

Piotr Krasnodębski, Burmistrz Dzielnicy Ochota w Warszawie, wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy, serdecznie zapraszają na kolejne muzyczne spotkanie. Już 5 lipca 2026 roku o godzinie 19:00 odbędzie się koncert „Tanga argentyńskie i nie tylko” w wykonaniu zespołu THE TIME QUARTET. Park Szczęśliwicki wypełni się wówczas rytmami Buenos Aires, a także emocjami i melodiami, które poruszają serca. To okazja, której nie można przegapić. Do zobaczenia w parku!

Źródło: facebook.com/dzielnicaOchota