Rembertów w rytmie muzyki: Małgorzata Kozłowska rozgrzała festiwalową atmosferę

Koncert Małgorzaty Kozłowskiej przyciągnął wczoraj licznych mieszkańców Rembertowa, którzy wieczorem wypełnili przestrzeń festiwalową. Występ artystki, będący częścią tegorocznego RembART Festiwalu, na długo pozostanie w pamięci uczestników wydarzenia.

Duża frekwencja i wyjątkowa atmosfera

Scena w Rembertowie zgromadziła tłum słuchaczy, którzy wspólnie stworzyli przyjazny klimat i nadali wydarzeniu wyjątkową oprawę. Małgorzata Kozłowska zaprezentowała swój repertuar, a obecni na miejscu mieszkańcy mogli cieszyć się muzyką w otoczeniu letniej aury. Ciepły wieczór sprzyjał integracji i rozmowom pod gołym niebem, czyniąc koncert istotnym punktem tegorocznej oferty kulturalnej dzielnicy.

Co dalej na RembART Festiwalu?

Po udanym rozpoczęciu festiwalu, organizatorzy zachęcają mieszkańców do udziału w kolejnych wydarzeniach. Przed Rembertowem kilka tygodni wypełnionych propozycjami dla całych rodzin, dzieci i dorosłych. Wszystkie wydarzenia są dostępne bezpłatnie, co umożliwia szerokiemu gronu odbiorców uczestnictwo w lokalnym życiu kulturalnym.

Nadchodzące atrakcje to m.in.:

  • 25 czerwca, godz. 18:00 – Pan Buźka Show (teren rekreacyjny przy ul. Strażackiej/Kordiana)
  • 28 czerwca, godz. 19:00 – Koncert Ponad Chmurami (scena plenerowa DK „Wygoda”, ul. Koniecpolska)
  • 2 lipca, godz. 18:00 – Detektyw Szkiełko na tropie (teren rekreacyjny przy ul. Frontowej)
  • 5 lipca, godz. 19:00 – Grupa MoCarta (DK „Wygoda”, ul. Koniecpolska)
  • 9 lipca, godz. 18:00 – Bajeczna Fiesta (teren rekreacyjny przy ul. Czwartaków)
  • 12 lipca, godz. 19:00 – „Po miłości kres” z Arturem Żmijewskim i zespołem (teren rekreacyjny przy ul. Frontowej)
  • 16 lipca, godz. 18:00 – Skrzydlaty odlot (teren rekreacyjny przy ul. Strażackiej/Kordiana)
  • 19 lipca, godz. 19:00 – The Swinging Band (parking przy DK „Rembertów”, al. Komandosów)
  • 23 lipca, godz. 18:00 – Kot w butach (teren rekreacyjny przy ul. Frontowej)
  • 26 lipca, godz. 19:00 – Buena Visła (parking przy DK „Rembertów”, al. Komandosów)

Organizatorzy podkreślają, że każda osoba może dołączyć do wydarzeń festiwalowych – zarówno mieszkańcy, jak i goście. Wspólne spotkania podczas koncertów i spektakli mają być okazją do integracji i budowania lokalnej tożsamości. Kolejne tygodnie zapowiadają się pełne muzycznych, teatralnych i rodzinnych propozycji.

Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie festiwalu oraz w lokalnych punktach informacji. Uczestnictwo w RembART Festiwalu to szansa na spędzenie letnich wieczorów w kulturalnej atmosferze blisko domu.

Źródło: facebook.com/profile.php?id=100064847854798