Atak nożownika w centrum Warszawy: jedna osoba ranna

W nocy, w samym sercu Warszawy doszło do brutalnego ataku nożownika. Zdarzenie miało miejsce tuż przed północą na ulicach stolicy, dokładnie na Alejach Jerozolimskich, będących jednym z najważniejszych punktów miejskich.

Atak nożem był skierowany na konkretnego mężczyznę, który w wyniku zdarzenia odniósł liczne rany cięte na swoim ciele. Ostatecznie został on przetransportowany do najbliższego szpitala w celu udzielenia pomocy medycznej.

Stan zdrowia poszkodowanego był na tyle poważny, że policjanci nie byli w stanie przeprowadzić z nim rozmowy w celu zbierania informacji o okolicznościach ataku. W tej chwili nie jest jasne, jak do tego incydentu doszło.

Służby mundurowe są obecnie zaangażowane w zabezpieczanie materiałów z monitoringu miejskiego. Planują również przeprowadzić rozmowy ze świadkami zdarzenia, aby wyjaśnić szczegóły incydentu.

Dziennikarka RMF FM dowiedziała się od funkcjonariuszy, że prawdopodobieństwo przypadkowego ataku jest niewielkie. Więcej wskazuje na to, że mogło chodzić o jakąś formę osobistych porachunków.