Bezpłatne zimowe atrakcje przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Prawdziwi miłośnicy zimowych atrakcji mogą odetchnąć z ulgą. Już w najbliższą niedzielę, mieć będą okazję cieszyć się bezpłatnym spektaklem na łyżwach zorganizowanym przez Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Wydarzenie o nazwie „Bajka na lodzie” odbędzie się na lodowisku umiejscowionym przed Pałacem Kultury i Nauki.

Zaplanowane na 17 grudnia, to wyjątkowe widowisko na lodzie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa aż do godziny 19:00. Wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie wejść na lodowisko oraz wziąć udział w zaplanowanych atrakcjach.

W ramach imprezy „Bajka na lodzie” widzowie będą mogli podziwiać wiele interesujących pokazów: tańca na łyżwach, jazdy figurowej, a także artystycznego rzeźbienia na lodzie w wykonaniu Roberta Burkata – wicemistrza świata i laureata konkursów międzynarodowych. Dodatkowo, przewidziano przedstawienie „Shrek”, pokaz laserowy, a także gorącą czekoladę dla uczestników imprezy. Organizatorzy przygotowali również liczne konkursy i zabawy.

Lodowisko pod PKiN jest czynne każdego dnia od godziny 10:00 do 21:00, z dwoma przerwami technicznymi w ciągu dnia. Wejście na lodowisko jest bezpłatne, a w pobliżu znajduje się punkt wypożyczania sprzętu.

Oprócz lodowiska przed Pałacem Kultury i Nauki, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oferuje również inne sezonowe lodowiska jak: lodowisko na Rynku Starego Miasta(czynne od 6 grudnia), tor łyżwiarski Stegny przy ul. Inspektowej 1 oraz lodowisko na Moczydle.