Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza do korzystania z przestrzeni coworkingowej

W Centrum Przedsiębiorczości położonym na warszawskiej Smolnej ruszył nabór dla osób zainteresowanych korzystaniem z przestrzeni coworkingowej. Urząd Miasta Warszawa proponuje możliwość wynajmu miejsca pracy w budynku umiejscowionym urokliwie w parku Karola Beyera.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna działa nieprzerwanie od 2013 roku, oferując różnorodne formy wsparcia dla osób, które planują utworzenie własnej działalności gospodarczej lub prowadzą ją nie więcej niż 3 lata. W ramach centrum, młodzi biznesmeni mają także możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków korzystania z miejskiego centrum coworkingu.

Glównym celem działalności coworkingu na Smolnej jest wspieranie przedsiębiorczyń i przedsiębiorców, prowadzących swoje firmy nie dłużej niż 3 lata, poprzez udostępnienie im miejsca do pracy na korzystnych warunkach. Dodatkowo, obecność w Centrum Przedsiębiorczości Smolna niesie ze sobą liczne korzyści, takie jak dostęp do bezpłatnych szkoleń i doradztwa. Centrum prowadzi także program Academy Smolna, ceniony wśród młodych przedsiębiorców, oferujący wsparcie w zakresie prawa, księgowości i finansów – informuje Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność nie dłużej niż 3 lata, mają możliwość wynajęcia przestrzeni do pracy na atrakcyjnych warunkach w Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Do dyspozycji osób korzystających z miejskiego centrum coworkingu na Smolnej są biurka w otwartej przestrzeni z widokiem na park oraz dwie sale konferencyjne o pojemności 12 i 30 osób.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna oferuje korzystającym z przestrzeni coworkingowej preferencyjną stawkę za wynajem biurka, dostęp do szybkiego internetu, sal konferencyjnych, zaplecza socjalnego i urządzeń wielofunkcyjnych. Dodatkowo, centrum umożliwia założenie indywidualnej skrzynki pocztowej oraz korzystanie z regularnie organizowanych, atrakcyjnych szkoleń i programów doradczych. Lokalizacja centrum w parku Karola Beyera gwarantuje przyjemne warunki pracy.

Przestrzeń coworkingowa jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach między 7:00 a 24:00. Stawka za wynajem biurka na miesiąc przez pierwszy rok to 513,02 zł netto.