Kolizja dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu w Warszawie powoduje duże utrudnienia

Na skrzyżowaniu ulic Czecha i Wierzchowskiego doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, co spowodowało poważne problemy w ruchu drogowym na wyjeździe z Warszawy. Policja potwierdziła, że obaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala w wyniku wypadku.

Reporter relacjonujący sytuację o 14:00 poinformował, że ruch na ulicy Czecha jest całkowicie sparaliżowany. Policjanci są na miejscu, próbują kierować ruchem i przekierowywać kierowców na drogi objazdowe. Niestety, również boczne ulice są zatkane. Wraki samochodów są poważnie uszkodzone – jedno z nich jest ustawione poprzecznie na jezdni, a drugie zjechało do rowu, tak że jedna jego strona zwisa nad jezdnią. Dostrzegalne są porozrzucane części karoserii, elementy wyposażenia wnętrza oraz fragmenty silnika, co sugeruje, że wypadek miał miejsce z dużą siłą – opisuje sytuację Mateusz Szmelter.

Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że informacja o wypadku wpłynęła o godzinie 12:51. Jak poinformował, doszło do zderzenia dwóch samochodów: marki Opel i Volkswagen. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Rutkowski dodał również, że powypadkowe badania wykazały, że obaj byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

W wyniku zdarzenia na drodze prowadzącej do Wesołej utworzył się korek o długości około 1,5 kilometra.