Kontenery biurowe, magazynowe czy socjalne – ile kosztuje wynajem kontenerów w Warszawie?

Koszty wynajmu powierzchni biznesowej w Warszawie nie bez przesady należą do najwyższych w Polsce. Jest jednak sposób na to, by wciąż rozwijać firmę i ścigać konkurencję przy jednoczesnym zmniejszeniu wydatków stałych. Mowa tu o wynajmie kontenerów. Które kontenery przydadzą się w biznesie? Ile to kosztuje? Sprawdźmy.

Kontenery dopasowane do potrzeb każdego biznesu w Warszawie

Kontenery dla biznesu oferowane przez Mobilbox to nie tylko rozwiązanie, które ma na celu zmniejszyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej. To przede wszystkim innowacyjny sposób na to, by przy niskich kosztach rozwijać swój biznes, zdobywać nowe rynki zbytu i dystansować swoją konkurencję. Jest to szczególnie istotne w regionach o ponadprzeciętnej aktywności biznesowej, czego Warszawa będzie doskonałym przykładem.

Wynajem kontenerów pozwoli na błyskawiczne i co równie istotne, elastyczne dopasowanie przestrzeni do naszych biznesowych potrzeb. Bez względu na specyfikę branży i inne zmienne określające naszą aktywność biznesową, wynajem przestrzeni stanowi znaczący składnik kosztowy. Miejsca biurowe, transportowe, sanitarne, budowlane, magazynowe – to tylko kilka przykładów. Wynajem kontenera służącego jednemu celowi zapewni znaczne usprawnienie działalności i pozwoli na sukcesywne skalowanie działalności do preferowanych rozmiarów.

Które typy kontenerów są najpopularniejsze?

Mobilbox w swojej ofercie posiada szeroki wybór kontenerów, spośród których największym zainteresowaniem cieszą się kontenery magazynowe, socjalne i biurowe. Nic w tym dziwnego – to przestrzenie, które w tradycyjnym modelu mieszczą się w tradycyjnych budynkach, a koszt ich wynajmu to co najmniej kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Wynajem kontenera, stanowi zaledwie ułamek tej ceny i pozwoli nie tylko na szybkie zagospodarowanie przestrzeni, ale także na dowolne łączenie różnych funkcji. Kontener biurowy z pełną infrastrukturą połączony z kontenerem sanitarnym? Kontener magazynowy, który w bezpośrednim sąsiedztwie posiada także miejsce socjalne dla pracowników? To tylko przykłady tego, jak za pomocą kontenerów możemy stworzyć przyjazne i efektywne miejsce do realizowania zadań służbowych w Warszawie. Oprócz tych najpopularniejszych kontenerów Mobilbox oferuje także kontenery chłodnicze, eventowe, pawilony handlowe lub kontenery budowlane i transportowe.

Koszt wynajmu kontenera w Warszawie

Warszawa to bez wątpienia najdroższe z miast do prowadzenia biznesu. To właśnie tutaj, poniekąd ze względu na wysoką konkurencyjność dostawcy i najemcy przestrzeni mogą liczyć na największy zarobek. A ile kosztują kontenery w Warszawie? Mobilbox proponuje alternatywę, która zapewnia niskie koszty wynajmu długoterminowego kontenerów, zaczynające się już od kilkuset złotych miesięcznie.

Cena różni się w zależności od wielkości kontenera, wyposażenia dodatkowego, jakie zamawiamy i długości wynajmu, jednak już teraz jesteśmy w stanie zapewnić, że pod względem cenowym jest to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie. W przypadku zainteresowania konkretną ofertą zalecamy kontakt ze specjalistami Mobilbox, którzy zapoznają nas ze szczegółami dotyczącymi czasu realizacji zamówienia i usług dodatkowych, w ramach których możemy liczyć na serwis i konserwację kontenerów biznesowych.