Kursy rysunku: Szkoła rysunku Warszawa

Rysowanie zawsze wydawało Ci się wspaniałą formą spędzania wolnego czasu? A może cała rodzina uważa, że masz talent, ale Ty chciałbyś go doskonalić i szukasz miejsca, które Ci w tym pomoże? Zobacz, gdzie możesz zapisać się na kurs artystyczny i trenować rysunek pod okiem profesjonalistów!

  • Kurs rysunku: szkoła rysunku Warszawa
  • Lekcje rysunku dla dzieci i młodzieży

Kurs rysunku- jak nauczyć się rysować?

Naukę rysunku możesz zacząć w każdym wieku. Na kursach rysunku pojawiają się dzieci, osoby przygotowujące się do egzaminów w szkołach artystycznych np. akademii sztuk pięknych, a także dorośli, chcący poduczyć się rysunku i malarstwa dla siebie. Szkoła rysunku Warszawa ma w ofercie warsztaty artystyczne, na których możesz rozwijać swoje umiejętności plastyczne. Chcąc uczestniczyć w zajęciach, masz do wyboru kurs rysunku dla dzieci, kurs na architekturę, kurs na ASP, a także kursy hobbystyczne. Wszystkie te zajęcia odbywają się w pracowni na Bielanach, Wilanowie lub w Legionowie. Ciekawym rozwiązaniem są też kursy online, podczas których możesz ćwiczyć samodzielnie w domu. Zajęcia są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozwijać swój talent i w krótkim czasie osiągnąć postępy, pod okiem osób, które wskażą im błędy i pomogą je naprawić.

Lekcje rysunku dla dzieci i młodzieży

Zajęcia nie muszą być wstępem do egzaminów na studia. W przypadku dzieci i nastolatków można zdecydować się na zajęcia z rysunku, które pomogą rozwijać im zainteresowania i talent. Dla młodszych dzieci dostępne są takie kursy jak Mały Artysta, Mały Architekt, Mały Grafik, Rysunkowy Przedszkolak, podczas których dzieci mogą nauczyć się podstaw perspektywy, malarstwa oraz światłocienia. Na zajęciach z architektury dla dzieci, maluchy uczą się także modelowania oraz tworzenia planszy architektonicznych, co może być bardzo ciekawe, dla osób interesujących się architekturą. Podczas zajęć dzieci mają możliwość poznania rysunku, malarstwa, rzeźby, a także grafiki.

Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnych artystów, architektów lub studentów ASP. Każde zajęcia trwają około 1-1,5 godziny w grupach liczących maksymalnie 15 osób.

Szkoła rysunku to świetny pomysł na rozwijanie swojego talentu, twórcze spędzanie wolnego czasu, a także przygotowanie do egzaminów na studia. Podczas zajęć można nauczyć się nowych form sztuki, rozwijać się pod okiem osób, które mają dużo większe doświadczenie i z zajęć na zajęcia szlifować swój warsztat, aby stawać się coraz lepszym.