Osobiste podziękowania dla policjanta z Woli, który pomógł odnaleźć zgubione rzeczy

Do komendy policji w warszawskiej dzielnicy Wola wpłynęło podziękowanie zaświadczone przez e-mail. Podziękowanie skierowane było do jednego z funkcjonariuszy, zajmującego się na co dzień problematyką przestępstw przeciwko mieniu. Podmiotem tego listu była kobieta, którą policjant pomógł w odzyskaniu zgubionych dokumentów i innych osobistych przedmiotów.

Słowa wdzięczności skierowane były bezpośrednio do dowódcy jednostki wolskich oraz bemowskich stróżów prawa. Autorka e-maila szczegółowo opisuje sytuację, w której znalazła się ona sama. Sytuacja ta miała dla niej szczególne znaczenie, gdyż wydarzyła się podczas urlopu nad morzem, gdzie razem ze swoim mężem obchodziła rocznicę ślubu.

W liście opisuje pechowy incydent, jakim było zgubienie torby zawierającej jej rzeczy osobiste, dokumenty oraz telefon komórkowy podczas rowerowej wycieczki. Po zorientowaniu się, że torba zaginęła, początkowo przypuszczała, że nie będzie w stanie jej odzyskać. Jednak finał tej historii okazał się znacznie bardziej optymistyczny.

W swoim liście autorka pisze: „Miałam niewyobrażalne szczęście! Pan Łukasz odnalazł moją zgubę… Od momentu pierwszego kontaktu wykazał niezwykłą życzliwość i profesjonalizm. Dzięki jego postawie poczułam się bezpieczna i opiekuńcza, co w tak stresującej sytuacji miało dla mnie nieocenione znaczenie.”

Kobieta dodatkowo wyraziła swoje uznanie, mówiąc „…dzięki niemu, nasze wyjątkowe wakacje zakończyły się szczęśliwie…, jestem niezmiernie dumna z naszej policji!”.

Podziękowania od osób, którym udało się pomóc, są dla funkcjonariuszy najpiękniejszym dowodem na ich docenienie. Jest to dla nich powód do dumy i satysfakcji. Dlatego ciepło dziękujemy!