Przedsezonowe rozważania przed meczem Legii Warszawa z Puszczą Niepołomice

W najbliższą niedzielę, na boisku pojawią się drużyny Legii Warszawa oraz Puszczy Niepołomice. Ten konfrontacyjny mecz będzie wyjątkowym sprawdzianem dla Jordana Majchrzaka, który obecnie gra dla Puszczy Niepołomice będąc wypożyczonym od drużyny wicemistrza Polski – Legii Warszawa. Trener Tomasz Tułacz nie omieszkał podzielić się swoimi uwagami na temat zawodnika.

Nieoczekiwanie, w ostatni czwartek, Legia Warszawa poniosła porażkę na własnym terenie przeciwko Austrii Wiedeń, przegrywając 1-2. Tym samym, gracze pod wodzą Kosty Runjaicia stoją przed sporym wyzwaniem w rewanżu, gdyż głównym celem jest awans do następnej rundy.

Na chwilę obecną, głównym punktem zainteresowania osób związanych z Łazienkowską jest jednak najbliższy weekend. To właśnie w niedzielę, ekipa wicemistrza Polski zmierzy się na wyjeździe z drużyną Puszczy Niepołomice.

W tym spotkaniu istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia Jordana Majchrzaka, zawodnika wypożyczonego do Puszczy Niepołomice od Legii Warszawa.

Trener Tomasz Tułacz, podczas konferencji prasowej przed meczem, nie potwierdził jednak tego faktu. Zamiast tego, skupił się na wysławianiu postawy tego zawodnika.

– Czy Jordan Majchrzak znajdzie się w pierwszym składzie? Rozumiem waszą ciekawość i chęć poznania składu przed meczem, ale niestety nie mogę takiej informacji udzielić – rozpoczął Tułacz. – Jordan Majchrzak prezentuje się bardzo dobrze i rywalizuje o miejsce w składzie z innymi zawodnikami. Wykazuje duży potencjał. To będzie dla niego wyjątkowe spotkanie, decyzje jednak jeszcze nie zapadły. Chciałbym jednak pochwalić go za jego pracę. Jest to wielki talent i mam nadzieję, że polska piłka nożna będzie mogła czerpać radość z jego gry w przyszłości – dodał.

Jordan Majchrzak, środkowy napastnik, który ostatni sezon spędził w AS Romie, może poszczycić się już trzema występami w bieżącym sezonie.