Siedziba Shopee w Warsaw UNIT 

Globalna platforma e-commerce – Shopee, posiada swoją polską siedzibę, która mieści się w wieżowcu Warsaw UNIT. Firma charakteryzuję się zyskującą popularność platformą, na której łączy ze sobą kupujących, sprzedających oraz marki. Nowoczesny i przede wszystkim ekologiczny warszawski wieżowiec jest już w użytku przez pracowników.

Okolice ronda Daszyńskiego znane są w Warszawie jako biznesowe centrum stolicy. W mieszczącym się tam wieżowcu Warsaw UNIT, swoją siedzibę posiada także firma Shopee Polska. W maju tego roku podpisano bowiem umowę najmu z Ghelamco, właścicielem i deweloperem słynnego wieżowca. Budynek, w którym swoje biuro posiada firma to 46 pięter, na wysokości 202 metrów. To jeden z najbardziej ekologicznych oraz zaawansowanych technicznie wieżowców, które mieszczą się w Polsce. Ponadto jako pierwszy w kraju, jako wysokościowiec, otrzymał certyfikat BREEAM. 

Biuro Shopee Polska w Warszawie 

Shopee Polska to firma, oferująca platformę zakupową. Funkcjonuję w Polsce od 2021 roku z nakierowaniem działalności na pomoc lokalnym przedsiębiorcą i marką odnieść sukces w branży e-commerce. Stworzona na ten cel aplikacja, jak wynika z danych firmy, była najczęściej pobieraną aplikacją zakupową na świecie w pierwszym kwartale 2022 roku. Lokalizacja biura w budynku Warsaw UNIT to dla firmy fundament, na którym opierać się będzie dalszy rozwój zespołu oraz ulepszenia świadczonych usług i platformy.