Śródmieście: Zatrzymano złodziei samochodu

Śródmieście: Aresztowano złodziei samochodów

Dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży m.in. samochodu o wartości około 100 tys. złotych, zostało zatrzymanych przez policjantów ze Śródmieścia. Poza pojazdem udało się odzyskać również wiele innych przedmiotów, które znajdowały się w bagażniku. Zatrzymani zostali umieszczeni w areszcie. Za kradzież grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Na parkingu mieszczącym się przy jednym z centrów handlowych w Warszawie skradziono samochód marki bmw, którego wartość to blisko 100 tysięcy złotych. Sprawę zgłoszono na policję, a po kilku godzinach udało się ustalić sprawców. Dzięki sprawnej akcji udało się odzyskać skradziony pojazd, ukryty przez złodziei na posesji w powiecie wyszkowskim. 

Szybko okazało się, że w bagażniku samochodu znajduję się również inne fanty m.in. radia samochodowe, kamera, a nawet kluczyki do innych pojazdów. Tego dnia sprawcy kradzieży próbowali ponadto ukraść jeszcze saaba, na którego jak twierdzili, mieli “zlecenie”. 

Mężczyźni obywatelstwa Ukraińskiego odpowiedzą za zarzuty, do których się przyznali. Najbliższe 3 miesiące na wniosek prokuratury spędzą w areszcie.