Tragiczne zdarzenie drogowe na ulicy Puławskiej

Katastrofa drogowa o niebywałym skomplikowaniu miała miejsce na Puławskiej, kiedy doszło do kolizji między dwoma pojazdami. Następnie jedno z nich uderzyło w rowerzystkę, po wyjeździe z jezdni.

Tragedia rozegrała się tuż po 10 rano na Puławskiej, przy wjeździe na trasę S2. W wypadku udział wzięły dwa samochody – seat i audi. Po tym jak doszło do zderzenia, seat stracił kontrolę nad pojazdem, opuścił jezdnię i uderzył w rowerzystkę. Ta została natychmiast przewieziona do szpitala – relacjonuje Małgorzata Wersocka z działu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Podkreśla również, że kierowcy nie odnieśli obrażeń. Ustalono też, iż byli trzeźwi podczas incydentu.

Gorące informacje z miejsca zdarzenia przekazuje Tomasz Zieliński z TVN Warszawa. Opisuje widok roweru pod kołami samochodu oraz obecność na miejscu służb ratunkowych – policjantów, strażaków i ratowników medycznych. Jak dodaje, rowerzystka najprawdopodobniej czekała na przejeździe rowerowym, oczekując na zmianę światła, kiedy doszło do zdarzenia.

Nasz reporter przekazuje też ostrzeżenie dla innych kierowców o utrudnieniach drogowych. W związku z wypadkiem jeden pas w kierunku Piaseczna został zablokowany.