Dlaczego warto postawić automat vendingowy na uczelni?

Automaty vendingowe to popularne rozwiązanie pozwalające na sprzedaż artykułów spożywczych w różnych miejscach publicznych. Obecnie można je spotkać właściwie wszędzie – w biurach, na dworcach, w galeriach handlowych, szpitalach, a także szkołach i uczelniach. Uczelnie to duże obiekty, w których każdego dnia przewija się sporo osób. Zarówno studenci, jak i osoby pracujące na uczelni jedzą posiłki w przerwie od zajęć. Dlaczego automat vendingowy z przekąskami i napojami na uczelni to dobry pomysł?

Wygodny i szybki sposób na głód

Nowoczesne urządzenia samosprzedające to maszyny wyposażone w zdrowe, zbilansowane przekąski oraz zimne i ciepłe napoje idealne do spożycia w przerwie między zajęciami. Dzięki obecności automatów vendingowych na terenie uczelni studenci nie muszą myśleć o tym, co zjedzą na lunch, nie muszą też wychodzić poza teren uczelni i tracić czas na zamówienie i zjedzenie posiłku.

Funkcjonalność maszyn samosprzedających wynika także z tego, że nie trzeba uzyskiwać żadnych specjalnych pozwoleń, by móc je ustawić i dopuścić do sprzedaży. Wystarczy dostęp do prądu, aby automaty działały nieprzerwanie i mogły sprzedawać przekąski i napoje.

Możliwość płatności gotówką i kartą zapewnia wygodne i szybkie zakupy, co z pewnością docenią studenci, którym zwykle brakuje czasu, by przygotować w domu drugie śniadanie i chcą zjeść coś świeżego i smacznego oraz napić się dobrej kawy między wykładami i egzaminami.

Różnorodny wybór

Wychodząc naprzeciw upodobaniom studentów, którzy coraz częściej stawiają na zdrowy sposób żywienia można zauważyć wysokiej jakości zaopatrzenie automatów vendingowych. Wyśmienita kawa Stop&Go uwielbiana przez studentów sprzedawana w dużym kubku z pokrywką oraz przekąski z Programu Zdrowa Żywność cieszą się pozytywnym odzewem ze strony wielu polskich uczelni.

Dlatego dobrym rozwiązaniem są świetnie zaopatrzone maszyny vendingowe zapewniające duży wybór wyśmienitych włoskich kaw, orzeźwiających zimnych napojów w zakręcanych butelkach, świeże napoje i przekąski dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu oraz starannie wyselekcjonowanie produkty FIT. Każdy student i pracownik uczelni znajdzie w nich coś odpowiedniego na drugie śniadanie.

Oprócz wysokiej jakości zaopatrzenia są to też maszyny o estetycznym wyglądzie i intuicyjnej obsłudze z różnymi formami płatności.

Jakie automaty sprawdzą się na uczelniach?

Automat vendingowy na uczelni powinien mieć różnorodny asortyment, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Korzystnym wyborem będzie zakup automatów w zestawie, na przykład automat do przekąsek i zimnych napojów razem z automatem do gorących napojów.

Dobrym wyborem będą automaty samosprzedające przekąski i kanapki oraz automaty Natural Stop&Go ze zdrową żywnością. Ich obecność na uczelni może w znaczącym stopniu zmniejszyć spożycie niezdrowych przekąsek i posiłków typu fast food wśród młodych ludzi.

Dostęp do świeżych kanapek, sałatek, owoców, przekąsek, a nawet zdrowych dań obiadowych skłoni studentów do lepszych wyborów żywieniowych, co przełoży się na lepszą koncentrację tak ważną podczas nauki.

Pod kątem funkcjonalności warto wybrać automat vendingowy Solid Stop&Go, który zawiera produkty o dużej pojemności oraz jest wykonany z materiałów odpornych na akty wandalizmu. Serwuje przekąski i zimne napoje.

Innym automatem vendingowym o masywnej i solidnej konstrukcji jest model Luce Snack Stop&Go. Dodatkowym atutem jest jego duża pojemność przy niewielkich rozmiarach zewnętrznych. Automat został wyposażony w energooszczędne oświetlenie diodowe.

Podsumowanie

Wszystkie wymienione modele automatów vendingowych dostępne są w ofercie firmy PGV. Firma PGV oferuje wynajem urządzeń wraz z kompleksową obsługą, serwisem i zaopatrzeniem na atrakcyjnych warunkach. Zapewnia maszyny, które są nowoczesne, estetyczne, wytrzymałe i bezawaryjne. Doskonale nadają się na długi okres użytkowania i staną się praktycznym elementem wyposażenia każdej uczelni.