Dramat w Ząbkach: Dwie osoby nie żyją w wyniku domowego dramatu

W małym, spokojnym miasteczku pod stołeczną Warszawą doszło do tragedii. W jednym z domów jednorodzinnych w Ząbkach odkryto ciała dwóch osób. Sprawą zajęła się prokuratura, która prowadzi intensywne śledztwo w tej kwestii.

Informacje o tym makabrycznym odkryciu zostały przekazane publiczności we wtorek przez młodszego aspiranta Monikę Kaczyńską z załogi Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Jak poinformowała PAP, funkcjonariusze natknęli się na zwłoki dwojga ludzi w poniedziałek, przeszukując jeden z domów jednorodzinnych na terenie Ząbek.

Śledztwo, które zostało wszczęte przez prokuraturę, ma na celu wyjaśnienie okoliczności tej przerażającej tragedii. Wygląda na to, że zdarzenie to miało charakter samobójstwa poprzedzonego morderstwem – mężczyzna najpierw pozbawił życia kobietę, a następnie odebrał je sobie.

Ciała 64-letniej kobiety z ranami kłutymi odkryto w poniedziałkowe popołudnie. Na miejscu zdarzenia policjanci odnaleźli nóż, który prawdopodobnie posłużył do przestępstwa. Szczegóły tragedii są jeszcze nieznane i będą badane przez śledczych w dalszym toku prowadzonego śledztwa.