Gdzie wynająć bagażnik rowerowy w Warszawie?

W Polsce nie brakuje miłośników rowerów, jednak atrakcyjnych tras w niektórych miastach niestety tak. I tu pojawia się konieczność dotarcia do celu autem i dopiero przesiadka na rower. Kierowcy mają możliwość przewożenia rowerów na tylnej klapie, na haku i na dachu. Nie musisz jednak od razu kupować bagażnika rowerowego, po prostu go wynajmij.

Gdzie wynająć bagażnik rowerowy w Warszawie?

Jazda na rowerze to aktywność dla małych i dużych, atrakcyjny sposób na spędzanie czasu z całą rodziną i dobry pomysł na samotne przemierzanie różnych tras. W Polsce nie brakuje miłośników rowerów, jednak atrakcyjnych tras w niektórych miastach niestety tak. I tu pojawia się konieczność dotarcia do celu autem i dopiero przesiadka na rower. Kierowcy mają możliwość przewożenia rowerów na tylnej klapie, na haku i na dachu. Nie musisz jednak od razu kupować bagażnika rowerowego, po prostu go wynajmij.

W okolicy Warszawy funkcjonuje wypożyczalnia, która oferuje wynajem nowoczesnych platform nawet na kilka rowerów. Za niewielką kwotę i z profesjonalnym wsparciem. Gdzie się mieszczą i co oferują?

Bagażniki rowerowe na hak- trzy rzeczy, które musisz wiedzieć

  • Przewożenie rowerów na platformie wymaga pójścia do urzędu i wyrobienia trzeciej tablicy rejestracyjnej (najczęściej trwa to do kilku dni).

  • Platforma musi posiadać odpowiednie oświetlenie.

  • Konieczny jest hak holowniczy z gniazdem 13-pinowym.

Gdzie wypożyczyć platformę rowerową?

Jeśli jesteś miłośnikiem rowerów, ale już niekoniecznie motoryzacji, to skorzystaj z oferty wynajmu platformy rowerowej. W pobliżu Warszawy mieści się wypożyczalnia bagażników rowerowych, oferująca wynajem już od kilkudziesięciu złotych na weekend. Liczony jest on od piątku do poniedziałku, czyli nie dwa, a cztery dni.

Wypożyczalnia mieści się w Lesznowoli koło Piaseczna. Wynajmują solidne, innowacyjne platformy rowerowe polskiego producenta firmy Amos. W ramach usługi jest nie tylko wynajem bagażnika, ale też opcja montażu. Korzystając z usług tej wypożyczalni, otrzymasz akcesoria do montażu i demontażu oraz kompletną platformę z oświetleniem, wymaganym przez polskie prawo.

Platformy Amos są proste w obsłudze i bardzo szybko nauczysz się ją zakładać i ściągać. Poza tym jeśli martwisz się, czy po montażu platformy otworzysz bagażnik, to oczywiście, że tak!

Tania wypożyczalnia

Wypożyczalnia z Lesznowoli oferuje wynajem solidnych bagażników rowerowych w dobrej cenie na obszarze całej Warszawy. Wystarczy wykonać jeden telefon, by umówić się na spotkanie i odbiór. Bez względu na to, czy interesuje Cię wypożyczalnia na Wilanowie, Woli, Białołęce czy Ursynowie szybko i wygodnie wynajmiesz u nich bagażnik rowerowy.

Formalności ograniczają się do minimum, a doświadczeni pracownicy chętnie dzielą się wiedzą i pomagają w doborze najlepszego rozwiązania dla samochodu.

Platformy rowerowe- dla niskich, dla oszczędnych i dla wygodnych

Platformy mają wiele zalet. Przede wszystkim nie musisz się natrudzić, by ustawić rower na bagażniku dachowym. Zatem z tym zadaniem poradzą sobie również osoby o niższym wzroście. Możesz na nich umieścić rowery o różnym rozstawie kół- czyli całej rodziny.

Przejeżdżając pod wiaduktem bądź tez wjeżdżając na podziemny parking nie zastygasz w niepewności. Poza tym rowery na haku nie generują wyższego zużycia paliwa.

Wypożyczenie bagażnika jest szybkie i wygodne. Zwłaszcza że możesz go wynająć tylko na weekend albo na dwutygodniowy urlop.