Kiedy wypożyczenie lawety lub przyczepy jest opłacalne?

Są takie sytuacje w życiu, kiedy niezbędne okazuje się wypożyczenie lawety. Jednak takie sytuacje są na tyle sporadyczne, że zakup na własność takiego pojazdu byłoby zupełnie nieopłacalne. Dla osób, które nie potrzebują na co dzień lawety lub przyczepy, które nie mają gdzie przechowywać takich gabarytów, najodpowiedniejsze będzie pożyczenie. Nie zawsze bowiem autolaweta z pomocy drogowej może okazać się trafionym rozwiązaniem.

  1. Transport samochodu — wypożyczalnia lawet strzałem w dziesiątkę!
  2. Wypożyczalnia lawet Warszawa — skorzystaj, kiedy jesteś w potrzebie!

Transport samochodu — wypożyczalnia lawet strzałem w dziesiątkę!

Wypożyczalnia lawet Warszawa to fantastyczne miejsce, które może się okazać strzałem w dziesiątkę w wielu rozmaitych sytuacjach. Możliwe, że chcesz sprowadzić samochód z zagranicy albo przetransportować zabytkowe modele samochodów na zlot. Wynajem autolawety sprawdzi się też w sytuacji, kiedy chcesz przetransportować samochody na miejsce wyścigu lub na tor. Nie każdy samochód nadaje się od razu do jazdy. Niektóre z nich lepiej przewieźć na lawecie, ponieważ nigdy nie wiemy, czy będą na tyle sprawne, aby móc nimi wyjechać na drogę.

Wynajem autolawet nie musi wiązać się z korzystaniem z usług kierowcy. Jeśli posiadasz odpowiednie uprawnienia, możesz wypożyczyć jedynie pojazd. Do kierowania lawetą, której ciężar nie przekracza 3,5 tony, wystarczy prawo jazdy kategorii B. W momencie, kiedy lawet ciągnąć będzie przyczepę i masa przekraczać będzie ciężar 3,5 tony, potrzebne są dodatkowe uprawnienia, czyli prawo jazdy kategorii E.

Wypożyczalnia lawet Warszawa — skorzystaj, kiedy jesteś w potrzebie!

Warszawa to jedno z miejsc, w którym możesz pokusić się o wypożyczenie autolawety. Wynajem lawety Warszawa możliwe jest na kilka godzin czy na kilka dni, wiele zależy od potrzeb klienta. Jeśli wypożyczysz lawetę na dłużej, z pewnością godzinny lub dzienny koszt będzie niższy. Cena wynajmu w weekend może być wyższa, niż w ciągu tygodnia. Niezależnie jednak od tego, ile zapłacisz za możliwość wynajmu autolawety, z pewnością będą to mniejsze pieniądze, aniżeli w przypadku zakupu własnej.

Wypożyczenie lawety to jedno, a umieszczenie na niej samochodu to całkiem inna sprawa. Z pewnością nie warto podejmować się tego ryzykownego kroku i samodzielnie wjeżdżać na lawetę. Tutaj przyda się pomoc drugiej osoby. Ciężar pojazdu powinien być rozłożony równomiernie, a auto trzeba zabezpieczyć pasami mocującymi w czterech punktach.

Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych i Lawet | Moto-Partner zaprasza do Nadarzyna, Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Legnicy, Zgierza, Poznania, Wejherowa i Siemianowic Śląskich.

Największy wybór rodzajów samochodów dostawczych w Polsce: Chłodnie, Busy, Plandeki, Kontenery, Lawety, Izotermy, Mrożnie. Dodatkowo oferujemy samochody dostawcze z windą ładunkową oraz pojazdy z kabiną sypialną dla kierowcy na długie trasy.