Komisariat Policji na Woli zatrzymuje parę w związku z podejrzeniem uszkodzenia cudzego mienia

Podczas niedawnej interwencji, funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa-Wola aresztowali mężczyznę i kobietę, których podejrzewa się o celowe niszczenie cudzego mienia. Według pierwszych doniesień, mężczyzna jest oskarżony o dewastację wynajmowanego przez siebie apartamentu, której koszty naprawy szacowane są na około 25 tysięcy złotych. Jego towarzyszka życia, w trakcie gwałtownej kłótni, wrzuciła przez okno torbę zawierającą wiertarkę. Upadek torby na zaparkowany samochód spowodował powstanie rys oraz wgnieceń na karoserii pojazdu. Obu podejrzanym przedstawiono już formalne zarzuty.

Funkcjonariusze dzielnicy Wola otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który dewastuje wynajmowane mieszkanie. Ze zgłoszenia wynikało, że na podłodze rozrzucone były kawałki szkła, a drzwi i ściany były zniszczone. Właściciel nieruchomości ocenił straty na kwotę 25 tysięcy złotych. Dodatkowo, policjanci dowiedzieli się również, że towarzyszka życia mężczyzny, podczas kłótni, wyrzuciła przez okno wiertarkę. Upadek narzędzia na zaparkowane auto skutkował zarysowaniami i wgnieceniami karoserii.

Policja z Woli udało się namierzyć podejrzanych – 32-letniego mężczyznę i jego partnerkę. Po zebraniu dowodów obu podejrzanym przedstawiono zarzuty związane z uszkodzeniem mienia. Dodatkowo ustalono, że 32-letni mężczyzna działał w stanie recydywy.

Śledztwo w tej sprawie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Wola.