Namioty weselne – 5 pomysłów na dekoracje

Wesele marzeń w plenerze? Dlaczego nie! Coraz więcej par decyduje się na uczczenie tego niezwykle ważnego w ich wspólnym życiu wydarzenia w malowniczym miejscu, które np. wiąże się z ich historią. Dziś, specjalnie dla wszystkich zainteresowanych niniejszym tematem, mamy pięć pomysłów na dekoracje plenerowego przyjęcia weselnego.

Pomysł na namioty weselne

Niezależnie od ilości zaproszonych gości, możesz zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne na miarę prawdziwego, nadzwyczajnego wydarzenia, które wszyscy obecni wspominać będą na każdej kolejnej rocznicy! Jeśli zależy Ci na takim “efekcie wow”, zdecydowanie warto wybrać namioty weselne ze strony https://dascompany.com/namioty-imprezowe jako doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia. 

W jego ramach możesz przygotować:

  • niezapomniany pokaz fajerwerków,
  • występ sztukmistrza lub magika,
  • występ znanego didżeja lub zespołu muzycznego,
  • pokaz sztuk kulinarnych,
  • a nawet miniaturową plenerową galerię sztuk pięknych.

No dobrze, a co z dekoracjami?

Pomysły na dekoracje namiotów weselnych 

Wymarzone przyjęcie w namiocie weselnym z łatwością urządzisz w dokładnie takim stylu, w jakim tylko zechcesz. Po zakupie oraz zamontowaniu obiektu (nie zapomnij o dodatkowej podłodze) wystarczy wnieść do środka stoły, stoliki, ławy oraz siedziska. Następnie obrusy – białe lub beżowe będą stanowiły uniwersalną bazę, na której wszelkie pozostałe ozdoby będą się prezentować znakomicie. 

Pierwszą propozycją na wykonanie dekoracji jest postawienie na elementy naturalne – kwiaty, mech oraz drewno. 

Druga – szczególnie, jeśli zdecydujemy się na wyprawienie wesela wieczorem – to komnata świateł. Jeżeli chcesz uzyskać taki efekt, zdecyduj się na dużą ilość rozmaitych źródeł oświetlenia. Mogą być one w jednym odcieniu lub kilku różnych.

Trzecia możliwość to przystrojenie sali bankietowej zdjęciami oraz pamiątkami związanymi z wspólną historią pary młodej.

Czwarty pomysł to umieszczenie na jednej ze ścian wielkiego ekranu, aby w trakcie przyjęcia uruchomić film nagrany przez przyjaciół i rodzinę pary młodej, na którym każdy dzieli się zabawnym wspomnieniem na ich temat a także składa życzenia.

Piąty i ostatni – to umieszczenie w całej sali zabawnych gadżetów oraz liścików, natomiast zadaniem gości będzie ich odkrywanie i wykorzystywanie w kreatywny sposób. W liścikach możemy przygotować instrukcje rozmaitych zabaw, rebusy lub zabawne zadania do wykonania. Udanej zabawy!