Pęknięcie w suficie na dworcu Warszawa Wschodnia zabezpieczone

Dzięki działaniom podjętym przez Radio dla Ciebie, problem dziurawego sufity na stacji Warszawa Wschodnia został czasowo zażegnany. Na uszkodzone miejsca nałożono metalową blachę, by zapobiec dalszemu niszczeniu. Przez tydzień pasażerowie musieli omijać kilkumetrowe pęknięcie w suficie, które występowało na poziomie czwartego peronu.

Sufit na warszawskim dworcu Wschodnim, który uległ uszkodzeniu, został zabezpieczony dzięki interwencji Radia dla Ciebie. Niemniej jednak pełna naprawa wymaga przeprowadzenia kompleksowych prac remontowych. Pasażerowie musieli przez miniony tydzień mijać kilkumetrową szczelinę w suficie, która znajdowała się przy czwartym peronie.

Rzecznik PKP PLK, Karol Jakubowski, zapewnia, że sufit zostanie jak najszybciej naprawiony. – Pasażerów informujemy, że mogą bez przeszkód korzystać z przejścia podziemnego. Zarządca infrastruktury planuje przeprowadzenie prac mających na celu uzupełnienie powstałych ubytków. Jakubowski wyjaśnia, że główne prace związane z przebudową tuneli dla pieszych są planowane w ramach ogólnej modernizacji stacji Warszawa Wschodnia.