Poszukiwany 30-latek z Góry Kalwarii zatrzymany przez piaseczyńską policję za kradzież roweru

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego w Piasecznie doprowadzili do aresztowania kolejnej osoby, która była poszukiwana przez organy ścigania. Mężczyzna, który ma 30 lat, został skierowany do zakładu karnego, gdzie spędzi następne cztery miesiące. Przed odosobnieniem mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru o wartości niemal 2000 złotych.

Podczas operacji prowadzonej przez policję z wydziału kryminalnego w Piasecznie, której zadaniem było odnalezienie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, udało się ustalić miejsce zamieszkania poszukiwanego. Nakaz doprowadzenia mężczyzny do odpowiedzialności wydał Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy.

Gdy funkcjonariusze mieli niezbite dowody na to, że 30-latek z Góry Kalwarii faktycznie przebywa pod wcześniej ustalonym adresem, zdecydowali się na jego wizytację. Tym samym, zabiegu temu towarzyszyło zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny. Przed osadzeniem go w zakładzie karnym, mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru o wartości blisko 2000 złotych, do której doszło we wrześniu 2023 roku.

W efekcie, 30-latek został umieszczony w jednostce penitencjarnej, gdzie musi pozostać przez najbliższe cztery miesiące.