Tragiczne zdarzenie na drodze krajowej nr 57: Dwie osoby zmarły na skutek kolizji

Rozgrywający się na mazowieckiej drodze krajowej numer 57, w powiecie przasnyskim, tragiczny wypadek pochłonął dwie ofiary śmiertelne. Zdarzenie zaistniało w sytuacji, gdy kierujący samochodem osobowym próbował skręcić do lasu, aby zaparkować. W tym momencie doszło do zderzenia z motocyklistą, który poruszał się prawidłowo swoim jednośladem.

Do tej fatalnej kolizji doszło o godzinie 14:00, w małej miejscowości Goski-Wąsocze, leżącej w gminie Krzynowłoga Mała. Z ustaleń policji wynika, że 71-letni kierowca, prowadzący samochód marki Opel Astra, planując skręt w lewo z drogi głównej na leśny parking, nieumyślnie spowodował zderzenie z motocyklistą jadącym na motorze Suzuki.

Zaistniały incydent wymagał natychmiastowej interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zostało wezwane na miejsce zdarzenia. Mimo wszczęcia reanimacji, nie udało się uratować życia 38-letniego kierowcy motocykla. Również 70-letnia pasażerka samochodu osobowego nie przeżyła skutków kolizji i zmarła na miejscu. Natomiast kierowca Opla Astry, który doznał obrażeń ciała, został przewieziony do szpitala – poinformował aspirant Marcin Sawicki z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.