Kolizja dwóch samochodów osobowych na warszawskim Służewcu

W czasie weekendu, dokładnie między sobotą a niedzielą, na warszawskim Służewcu miało miejsce spotkanie dwóch pojazdów osobowych. Konkretniej, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Rzymowskiego i alei Wilanowskiej. W wyniku kolizji jedna osoba odniosła obrażenia twarzy i musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Szersze informacje o incydencie uzyskaliśmy dzięki Kontakt 24, gdzie zamieszczono pierwsze wiadomości oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia. Zgodnie z relacją Pawła Klimkiewicza, reprezentanta Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, zgłoszenie o wypadku zostało zarejestrowane tuż po godzinie drugiej w nocy.

Jak wyjaśnił strażak Klimkiewicz, jedno z aut uderzyło w tylne części drugiego pojazdu. Skutkiem tego były obrażenia twarzy jednego z pasażerów, który następnie został przewieziony do placówki medycznej. Dodał również, że do udziału w operacji ratunkowej skierowane zostały dwa zastępy straży pożarnej.

Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji podała dodatkowe informacje na temat kolizji. W jej relacji dowiadujemy się, że uczestnikami zdarzenia były samochody marki BMW i Toyota. Szczegółem wartym odnotowania jest fakt, że osobą hospitalizowaną okazał się pasażer jednego z samochodów zaangażowanych w incydent.