Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 630: kierujący audi zginął po zderzeniu z ciężarówką

Na terenie gminy Jabłonna doszło do tragicznego wypadku drogowego. Wczoraj, do późnych godzin nocnych, policjanci byli zaangażowani w pracę na miejscu zdarzenia. Szczegółowe okoliczności nie są jeszcze dokładnie ustalone, ale wiadomo, że na drodze wojewódzkiej nr 630 doszło do kolizji między samochodem osobowym a pojazdem ciężarowym. Samochód osobowy, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu i doszło do zderzenia. Mężczyzna kierujący audi trafił do szpitala, ale pomimo intensywnych starań personelu medycznego, nie udało się uratować jego życia.

Zdarzenie to zostało zgłoszone przez policjanta z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji, który przebywał akurat na tej trasie podczas swojego wolnego czasu. Po wezwaniu służb ratunkowych, oficer wraz z innymi świadkami zabezpieczył miejsce wypadku i udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy audi. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 47-letni kierowca audi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doszło do poważnego zderzenia z ciężarówką prowadzoną przez 44-latka.

Prokuratura Rejonowa w Legionowie prowadzi śledztwo w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku. Wszystkie szczegółowe informacje zostaną ujawnione po zakończeniu tej procedury.

Chcielibyśmy przypomnieć, że w sytuacjach kryzysowych, takich jak ten wypadek, czas jest kluczowy. Szybka reakcja i telefon pod numer alarmowy 112 może uratować życie. Pamiętaj również o swoim bezpieczeństwie podczas udzielania pierwszej pomocy.