Zapraszamy na wakacyjny czas pełen aktywności przed Pałacem Kultury i Nauki w nowo otwartej Rodzinnej Strefie Sportu

Organizatorzy Rodzinnej Strefy Sportu przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie przewidzieli różne atrakcje takie jak korty tenisowe, tor przeszkód oraz miejsce do odpoczynku. Te bezpłatne udogodnienia są dostępne dla wszystkich aż do 29 września.

Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy, z sercem zachęca mieszkańców stolicy do korzystania z oferty Strefy utworzonej przez Aktywną Warszawę. To doskonałe miejsce zarówno na spędzenie wolnego czasu z rodziną podczas wakacji, jak i na odkrywanie nowych sportowych pasji. Kaznowska zaprasza do sportowej zabawy w centralnym punkcie miasta.

W Rodzinnej Strefie Sportu można skorzystać z różnorodnych atrakcji. Na terenie strefy znaleźć można boisko do koszykówki 3×3 czy stoły do ping-ponga. Atrakcją jest również specjalnie przygotowany tor przeszkód przeznaczony dla gimnastyki. W soboty oraz niedziele organizowane są bezpłatne treningi i kursy dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

W każdy weekend w Rodzinnej Strefie Sportu dostępny jest mobilny kort tenisowy. Miłośnicy tenisa będą mogli potrenować w dniach 5-7 lipca, 12-14 lipca, 2-4 sierpnia, 9-11 sierpnia, 16-18 sierpnia oraz 23-25 sierpnia. Na miejscu są dostępni do pomocy profesjonalni instruktorzy, a także działają wypożyczalnie sprzętu.

Strefa będzie czynna codziennie od godziny 10:00 do godziny 22:00 aż do końca września, dokładnie do dnia 29.