Zatrzymanie 28-latka z Bemowa na posiadanie znacznej ilości narkotyków

Na obszarze Bemowa doszło do zatrzymania młodego mężczyzny, który miał przy sobie duże ilości substancji odurzających i środków psychotropowych. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności, 28-letni podejrzany, został umieszczony w areszcie policyjnym. Po zebraniu odpowiednich dowodów, oskarżono go o posiadanie dużej ilości narkotyków, co może skutkować karą pozbawienia wolności nawet na 10 lat.

Policjanci działający na terenie Bemowa podjęli interwencję wobec 28-letniego mężczyzny. Zauważyli go stojącego z hulajnogą, który na ich widok wyraźnie się zdenerwował. W wyniku późniejszych działań okazało się, że powodem jego nerwowej reakcji było posiadanie przy sobie narkotyków. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Dodatkowo, podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, funkcjonariusze odnaleźli w jednym z pomieszczeń marihuanę, mefedron, ecstasy oraz grzybki zawierające psylocynę.

Znalezione substancje odurzające zostały przez policjantów odpowiednio zabezpieczone. Podejrzany został przewieziony do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania dużej ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. W efekcie, poddano go dozorowi policyjnemu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie działania związane z tym przypadkiem są prowadzone pod kontrolą Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w stolicy Polski.