42-latek poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych został zatrzymany przez policję

Na terytorium warszawskiej dzielnicy Wola, funkcjonariusze wydziału kryminalnego przeprowadzili udaną operację zatrzymania 42-letniego mężczyzny. Poszukiwanego na mocy dwóch listów gończych oraz nakazu doprowadzenia, mężczyznę dodatkowo ścigało trzy zarządzenia mające na celu ustalenie jego miejsca pobytu w celach prawnych. Zatrzymanie przeprowadzono we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Teraz, zgromadzone dowody oraz wykonane procedury prowadzą do tego, że mężczyzna najbliższy okres swojego życia spędzi w areszcie.

W ostatnim czasie, funkcjonariusze z zespołu poszukiwań działającego przy komisariacie na Woli skoncentrowali swoje działania na poszukiwaniach osób, które były ścigane listami gończymi. Dzięki przeprowadzeniu operacji polegającej na sprawdzeniach w terenie, udało się dotrzeć do miejsc, gdzie ukrywają się poszukiwane osoby.

Policjanci działający na Woli skupili swoje wysiłki na namierzeniu 42-letniego mężczyzny, który był poszukiwany na podstawie sześciu zarządzeń. Dwa z nich to listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie, związane z przestępstwami przeciwko rodzinie i opiece oraz bezpieczeństwu w komunikacji. Kolejnym była decyzja o doprowadzeniu do zakładu karnego, a pozostałe trzy to zarządzenia mające na celu ustalenie miejsca pobytu do celów prawnych. Dzięki operacyjnym działaniom zespołu ds. poszukiwań udało się namierzyć mężczyznę na terenie Łodzi, gdzie następnie został zatrzymany.

42-latek, po zakończeniu niezbędnej procedury dokumentacyjnej, został przekazany do zakładu karnego. Tam spędzi najbliższy czas swojego życia.