Bezpieczeństwo i profesjonalizm: dlaczego wybrać Autoryzowany Serwis Apple?

Apple tworzy sprzęt komputerowy najwyższej klasy, składający się z najlepszych podzespołów na świecie. Dlatego jeśli zdarzy się przykry wypadek i potrzebna jest naprawa uszkodzonego urządzenia, nie można oddać go do pierwszego lepszego serwisu. Musi być to autoryzowany serwis Apple, w którym pracują wyłącznie wykwalifikowani technicy, mający doświadczenie w obsłudze sprzętu tej właśnie marki.

Taki właśnie jest prowadzony przez iDream Serwis w Warszawie. Oddając nam uszkodzony sprzęt możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, co tylko możliwe, aby przywrócić go do stanu pełnej sprawności!

Dlaczego serwis Apple w Warszawie to miejsce godne zaufania?

Nasz autoryzowany serwis Apple Warszawa to miejsce, w którym pomocy udzielają wyłącznie certyfikowani przez Apple technicy. Diagnostyka problemu przeprowadzana jest przy użyciu rekomendowanego przez producenta sprzętu, co daje gwarancję dokładnego określenia przyczyny zaistniałej sytuacji i pozwala na podjęcie właściwych działań. Jeśli zachodzi konieczność wymiany podzespołów, używamy wyłącznie autoryzowanych części, które podlegają normalnej gwarancji. Dlatego salon iDream Waszawa to miejsce, które może poszczycić się certyfikatem Apple Premium Service Provider.

Prowadzący naprawy sprzętu Apple serwis traktuje każdy przypadek indywidualnie, a ponieważ jakość obsługi klienta stoi u nas na najwyższym poziomie, staramy się nie tylko przywrócić uszkodzone urządzenie do stanu perfekcji, ale również wykonać jego naprawę w jak najkrótszym czasie.

Co równie istotne – nasz serwis Apple Warszawa to miejsce, w którym udzielamy zarówno napraw gwarancyjnych, jak również pogwarancyjnych. Jesteśmy po to, aby pomagać każdemu, kto ma problem ze sprzętem Apple! Dlatego niezależnie od tego, czy posiadasz nowszy, czy starszy sprzęt marki – przynieś go do nas.

iDream Waszawa zaprasza

iDream Waszawa to nie tylko wykwalifikowani technicy, ale również personel, który z przyjemnością udzieli wszelkich informacji na temat dostępnych w sprzedaży urządzeń oraz pomoże w ich konfiguracji i innych czynnościach, dzięki którym możesz skorzystać ze wszystkich możliwości tego innowacyjnego sprzętu. Pomożemy Ci w pełni docenić przełomowe rozwiązania dawane przez markę.

Jako autoryzowany Apple Reseller oferujemy wyłącznie fabrycznie nowy sprzęt zarówno najnowszych generacji, jak również wcześniejszych. Dzięki temu możesz zanurzyć się w świat innowacyjnych technologii w sposób, który najbardziej Ci odpowiada! Każdego dnia znajdziesz nas w biurowcu Marynarska Pont I – zapraszamy!

A jeśli nie mieszkasz w stolicy, znajdziesz serwis Apple także w innych miastach Polski: Białymstoku, Bydgoszczy, Kielcach, Katowicach, Łodzi oraz Olsztynie. Wszystkie oferują równie wysoki poziom świadczenia usług jak ten w Warszawie. Ponadto nasze punkty przyjęcia do serwisu działają również w Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu oraz Częstochowie.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój sprzęt Apple powróci do optymalnej formy – odwiedź nas już dzisiaj!