Ceny zabiegów medycyny estetycznej 2023

Coraz chętniej korzystamy z rozwiązań, jakie proponuje medycyna estetyczna. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, decydują się na zabiegi odmładzające, upiększające, modelujące ciało. Wśród topowych terapii wymienić możemy radiofrekwencję mikroigłową, Emsculpt, redukcję cellulitu, czy zyskujące popularność stymulatory tkankowe. Korzystanie z propozycji medycyny estetycznej związane jest jednak z wydatkiem. Jak w 2023 roku kształtują się ceny poszczególnych zabiegów? Jakie kwestie mają wpływ na cennik?

Zabiegi medycyny estetycznej cennik

Ceny zabiegów medycyny estetycznej różnią się w zależności od prestiżu kliniki piękna, stosowanych technologii, jakości urządzeń oraz stosowanych do zabiegu preparatów. Wpływ na cenę ma także liczba wykupionych zabiegów ‒ pakiety obejmujące kilka serii, często są w korzystniejszej cenie niż pojedynczy zabieg. Ceny uzależnione są także od ewentualnych promocji i rabatów.
Przyjrzyjmy się cenom popularnych zabiegów w Absolu, jednej z topowych, warszawskich klinik medycyny estetycznej. Jest to miejsce, w którym spotkamy się z holistycznym podejściem do zdrowia i urody, nowoczesnymi technologiami, urządzeniami klasy Premium.
Naszą filozofią w klinice Absolu jest oferowanie najlepszych zabiegów medycyny estetycznej w najwyższym standardzie premium w atrakcyjnych cenach. Chcemy, żeby jak najwięcej kobiet i mężczyzn, którzy cenią jakość i profesjonalizm mogło skorzystać z naszej wyjątkowej oferty.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to nieinwazyjny, ale niezwykle skuteczny termolifting twarzy. Synergia mikronakłuwania i radiofrekwencji RF pobudza naturalne procesy naprawcze i produkcję kolagenu w skórze. Skóra staje się bardziej elastyczna, ujędrniona, zagęszczona, wygląda młodziej i piękniej. Zabieg umożliwia także redukcję takich niedoskonałości, jak blizny, rozstępy, cellulit.

Ceny radiofrekwencji mikroigłowej

Ceny radiofrekwencji mikroigłowej na rynku warszawskim są bardzo zróżnicowane. Nie należy jednak szukać zabiegów najtańszych, bo nie ma gwarancji, że zabieg będzie wykonany bezpiecznym urządzeniem, przez doświadczonego zabiegowca.
Przy radiofrekwencji mikroigłowej istotnym elementem, który wpływa na cenę zabiegu jest jednorazowa głowica zabiegowa.

● Ceny pojedynczego zabiegu twarzy zaczynają od około 990 zł ‒ jest to cena promocyjna. Jest to prawdopodobnie najlepsza cena w Warszawie za zabieg radiofrekwencji mikroigłowej tak nowoczesnym urządzeniem. Przy standardowych cenach musimy liczyć się z wydatkiem zaczynającym się od 1900 zł.

● Pojedynczy zabieg dodatkowego obszaru, na przykład szyi lub dekoltu to koszt od około 400 zł w promocji. Ceny standardowe zaczynają się od 1900 zł.

● Promocyjna cena zabiegu na ciało (obszar 20 x 20 cm), to po rabacie koszt od 1200 zł. Ceny standardowe zaczynają się od 1900 zł.

Przy zakupie serii zabiegów (zazwyczaj zalecana jest seria 3-4 zabiegów), ceny są korzystniejsze:

● Pakiet 3 zabiegów na twarz ‒ cena promocyjna od 2700 zł, standardowa od 4800 zł.
● Dodatkowy obszar ‒ cena promocyjna od 1000 zł, standardowa od 5700 zł.
● Ciało (20 x 20 cm) ‒ cena promocyjna od 3000 zł, standardowa od 4800 zł.

Emsculpt – modelowanie sylwetki

Emsculpt to nowoczesny zabieg, za pomocą którego można w szybki i bezpieczny sposób wzmocnić mięśnie, pozbyć się tkanki tłuszczowej, wymodelować ciało. Obszar zabiegowy stanowić mogą brzuch, uda, pośladki. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy uzyskać efekt smukłej sylwetki, co podnosi komfort estetyczny ale i zdrowotny.

Cena zabiegu uzależniona jest głównie od liczby serii, a także od standardów kliniki piękna i jakości wyposażenia. Najkorzystniejsze jest wykupienie serii zabiegów w promocji.
Emsculpt cena
Klinika Absolu oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny bestsellerowych zabiegów Emsculpt. Mało kto zdaje sobie sprawę, że koszty wykonania zabiegu oryginalnym urządzeniem są wysokie, bo wiążą się z zużywalnymi elementami podczas zabiegu co ma wpływ na cenę.

Cena promocyjna pojedynczego zabiegu Emsculpt:

● 1 partia zabiegowa (brzuch, pośladki, przód i tył ud) ‒ ceny promocyjne zaczynają się od 800 zł, cena bez rabatu to wydatek od 1000 zł.
● 2 partie zabiegowe ‒ to wydatek od 1000 zł w cenie promocyjnej i od 2000 zł w cenie standardowej.

Korzystną pod względem finansowym propozycją Absolu jest pakiet obejmujący 4 zabiegi plus 2 gratis.

● 1 partia zabiegowa ‒ od 2000 zł w cenie promocyjnej, od 4000 zł w cenie standardowej.
● 2 partie zabiegowe ‒ od 3800 zł w cenie promocyjnej, od 8000 zł w cenie standardowej.

Emsculpt warto połączyć z Emtone uzyskamy wtedy jeszcze lepsze efekty, a połączony program zabiegowy oferuje najbardziej korzystne dla Pacjentów ceny.

Hydrafacial

Hydrafacial to zabieg oczyszczająco-odmładzający, nazywany często zabiegiem gwiazd Hollywood. Efekty terapii? Skóra jest dogłębnie oczyszczona, odświeżona i nawilżona, ma wyrównany koloryt, poprawia się jej elastyczność. Wygląda pięknie, młodo i promiennie.
Hydrafacial deluxe ‒ cena
HYDRAFACIAL DELUXE (mikrodermabrazja wodna+substancje aktywne+ peeling kwasowy glikolowo-salicylowy GlySal 7%; 15%; 30%) ‒ cena jednego zabiegu zaczyna się od 450 zł w promocji i od 550 zł bez rabatu. Pakiet 3 zabiegów to koszt od 1200 zł w promocji i od 1650 zł w standardowej cenie.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to najbardziej nowoczesne preparaty medycyny estetycznej, które są odpowiedzią na potrzeby Pacjentów, oczekujących naturalnych zabiegów odmładzających i regenerujących. Stymulatory tkankowe pozwalają wyglądać młodo, ale naturalnie, bez zmian rysów twarzy. To zabiegi, które mają działanie prewencyjne i są profilaktyką przeciwstarzeniową.

Stymulatory tkankowe – cena

Na cenę stymulatorów tkankowych ma wpływ przede wszystkim rodzaj i koszt preparatu, standard kliniki oraz doświadczenie personelu, który wykonuje zabiegi.
Na rynku jest bardzo dużo różnych preparatów, które reklamują się jako stymulatory. W klinice Absolu używamy tylko preparatów od znanych międzynarodowych producentów, którzy dysponują badaniami potwierdzającymi bezpieczeństwo i skuteczność preparatów. Wszystkie preparaty testujemy na sobie, aby mieć pewność, że faktycznie są skuteczne i pozwalają uzyskać odpowiednie efekty.

Stymulatory tkankowe stają się bardziej popularne niż wampirzy lifting, który również ma działanie regenerujące i stymulujące, ale jego skuteczność nie jest do końca przewidywalna, bo zależy od jakości krwi pacjenta.

W klinice Absolu ceny stymulatorów tkankowych zaczynają się już od 800 zł za zabieg stymulatorem kolagenowym Nithya. Tak atrakcyjną cenę można uzyskać przy zakupie pakietu trzech zabiegów. Warto skorzystać, bo zabiegi stymulatorami tkankowymi osiągają największą skuteczność po wykonaniu serii.

Cennik innych zabiegów medycyny estetycznej

Przybliżone ceny innych zabiegów medycyny estetycznej:

Endermologia LPG Alliance (zabieg na ciało 40 minut) ‒ 1 zabieg w cenie promocyjnej kosztuje od 250 zł. Pakiet 5 zabiegów to koszt od 1000 zł. Za pakiet 10 zabiegów w promocji zapłacimy od 1800 zł, w cenie standardowej od 3000 zł.
Drenaż limfatyczny ‒ cena 1 zabiegu zaczyna się od około 120 zł, cena 5 zabiegów od 550 zł w promocji, od 750 zł bez rabatu. Seria 10 zabiegów to koszt od 1000 – 1500 zł.
Emtone ‒ jeden zabieg, jedna partia zabiegowa to koszt od 500 – 700 zł, seria 4 zabiegów to wydatek rzędu od 1600 zł w cenie promocyjnej i od 2800 bez rabatu. Pakiet 6 zabiegów ‒ to koszt od 2200 zł w promocji i od 4200 zł w cenie standardowej. Emtone warto połączyć z serią zabiegów Emsculpt ‒ duet wspomnianych zabiegów to spektakularne efekty modelowania sylwetki.

Ceny zabiegów medycyny estetycznej będą różnić się w zależności od stosowanych technologii, renomy kliniki, ewentualnych promocji. Pamiętajmy jednak, że chodzi o nasze zdrowie i urodę. Wybierając klinikę, zweryfikujmy nie tylko ceny zabiegów, ale także podejście do Pacjenta, opinie, kwestie z zakresu higieny i komfortu podczas zabiegów.