Szpital w Warszawie

Iluminacje dla małych pacjentów szpitala w Warszawie

Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski odwiedził szpital przy ul. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Chcąc podarować najmłodszym pacjentom uśmiech i dodać otuchy, odpalono w trakcie wizyty iluminację świetlne. Zamontowano je w taki sposób, aby były widoczne z okien szpitala. 

Pobyt w szpitalu w okresie przedświątecznym zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych, szczególnie dla najmłodszych. Aby umilić czas dzieciom przebywającym w szpitalu przy ulicy Mikołaja Kopernika, zainstalowano iluminacje świetlne na fragmencie ul. Świętokrzyskiej oraz na dziedzińcu ze strony ulicy Kopernika. Lokalizacja świetlnych ozdób pozwoli przede wszystkim na widoczność ich z okien szpitala, a bajkowy motyw – na uśmiech dzieci. Wewnątrz szpitala można zauważyć również barwne, ozdobione choinki. 

Działania zrealizowane przez miasto powstały przy współpracy z firmą Multidekor z inicjatywy dyrekcji szpitala. Fragment świecących ozdób wzdłuż ulicy świętokrzyskiej w Warszawie został odpalony przez Prezydenta razem z dyrektorką Warszawskiego szpitala dla dzieci SPZOZ oraz właścicielami firmy Multidekor.