Kolizja na Wisłostradzie – dwa pasy ruchu zablokowane

Na jednej z głównych arterii Warszawy, Wisłostradzie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym samochód osobowy zderzył się z barierkami. Tym samym, dwa pasy ruchu kierujące się w stronę Łomianek zostały zablokowane.

Zdarzenie miało miejsce na trasie biegnącej wzdłuż Wisłostrady, dokładnie na wysokości ulicy Dewajtis. Kierowcy zmierzający w stronę Łomianek musieli mierzyć się z utrudnieniami.

Na miejscu pojawił się Tomasz Zieliński, reporter telewizji TVN Warszawa. Opisał on sytuację następująco: „Doszło do kolizji, w wyniku której samochód osobowy marki Honda uderzył w barierki ochronne. Zarówno straż pożarna, jak i pogotowie ratunkowe były obecne na miejscu. Na szczęście pogotowie nie musiało udzielać pomocy medycznej- nikt nie odniósł obrażeń”.

Dodatkowo skontaktowaliśmy się ze stołeczną policją w celu uzyskania więcej informacji na temat tego zdarzenia. Funkcjonariusze potwierdzili nam, że otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji przed godziną 13. „Na podstawie naszych początkowych ustaleń, wygląda na to, że kierowca Hondy nie dostosował swojej prędkości do panujących warunków na drodze, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem i zderzenie z barierkami. Warto dodać, że kierujący był trzeźwy” – poinformował nas Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

W wyniku tego zdarzenia wystąpiły poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Dwa pasy prowadzące w kierunku Łomianek zostały zablokowane, co spowodowało znaczne opóźnienia dla kierowców.