Mecz Polska-Albania

Mecz Polska-Albania – jak dojechać na stadion?

Już dzisiaj (27 marca) o godzinie 20:45 na PGE Narodowym odbędzie się mecz Polska-Albania. Jako najlepszy i zarazem najsprawniejszy transport, którym można dostać się dziś na rozgrywkę, rekomendowany jest Warszawski Transport Publiczny. 

Polska już w piątek ( 24 marca) rozegrała swój pierwszy mecz z Czechami w Pradze, rozpoczynając tym samym rywalizację o udział w EURO 2024, które w tym roku odbędą się w Niemczech. 27 marca rozegrany zostanie kolejny mecz, tym razem na warszawskim PGE Narodowym – Polska-Albania. Urząd Miasta zapewnia, że najszybszym transportem na rozgrywkę jest skorzystanie z pociągów metra lub Szybkiej Kolei Miejskiej. 

Kierowców czekają natomiast zmiany w organizacji ruchu – już około godziny 18:30 ograniczony bowiem będzie wjazd na Saską Kępę. Ponadto do 20:45 spodziewać się można wyłączeń z ruchu indywidualnego obszarów ograniczonych ulicami: al. Waszyngtona, al. Poniatowskiego, al. Stanów Zjednoczonych, wał Miedzeszyński, Afrykańska, Bora Komorowskiego. Ograniczenia nie dotyczą mieszkańców Saskiej Kępy (posiadających identyfikator SK), ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych.