Przewrócona betoniarka na drodze Wilanów-Ursynów 

W Warszawie na ulicy Korbońskiego przewrócił się pojazd, który przewoził płynny beton. Droga na trasie Wilanów-Ursynów została zablokowana. Poszkodowany został kierowca betoniarki. Pozostałe okoliczności zdarzenia zostają aktualnie wyjaśniane. 

Dzisiaj (czwartek 4 lipca) w porannych godzinach, na trasie łączącej Wilanów z Ursynowem przewróciła się ciężarówka przewożąca płynny beton. Zdarzenie miało miejsce dokładnie na ulicy Rosnowskiego, będącej przedłużeniem ul. Korbońskiego w stronę dzielnicy Ursynów. Okoliczności zdarzenia badają obecne na miejscu służby – policja, straż i pogotowie ratunkowe. W związku ze zdarzeniem na trasie powstały utrudnienia w ruchu spowodowane zablokowaniem jezdni. 

Aktualnie trwa wyjaśnianie okoliczności, w których to betoniarka znalazła się przewrócona na jezdni. Wiadomo, że pojazd wyruszył w swoją pierwszą trasę po jego zakupie, a kierowca nie był pod wpływem alkoholu. Kierujący pojazdem został ranny, jednak szybko objęto go na miejscu opieką przez ratowników medycznych. Powodem zaistniałej sytuacji, była prawdopodobnie zbyt duża prędkość pojazdu, za którą ukarano kierowcę mandatem.  O zdarzeniu poinformowano właścicieli betoniarki, którzy także pojawili się na miejscu. Do postawienia pojazdu i przywrócenia prawidłowego ruchu na drodze konieczne było wsparcie dźwigu.