Remont skrzyżowania na Bielanach

Remont skrzyżowania na Bielanach. Utrudnienia w ruchu

Od poniedziałku 6 lutego zaplanowano rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy ciągu ulic na Bielanach. W związku z trwającymi pracami remontowymi spodziewać się możemy utrudnień na  drogach. Wyłączone bowiem z ruchu w poniedziałkowy wieczór zostanie skrzyżowanie ul. Rudnickiego i Kochanowskiego. Także autobusy kursować będą na objazdach. 

Zarząd Dróg Miejskich od września ubiegłego roku remontuję blisko 2-kilometrowy ciąg ulic na Bielanach. Od poniedziałku planowany jest natomiast kolejny etap tych prac, który dotyczy skrzyżowania dróg: Rudnickiego oraz Kochanowskiego. Jak informuje Urząd m.st. Warszawy starą sygnalizację w miejscu, zastąpić ma rondo turbinowe. Ponadto wykonane zostaną kompleksowe prace związane zarówno z nawierzchnią, jak i  m.in. budową wodociągu. 

Od godziny 22:00 w poniedziałek w miejscu spodziewać się można zmian w organizacji ruchu. Remontowane skrzyżowanie zostanie zamknięte, a dojazd do osiedli będzie możliwy, skręcając z ul. Rudnickiego (ze strony ul. Maczka) w ul. Kochanowskiego. Autobusy miejskie również kursować będą na trasach objazdów.