Ryanair ogłasza nową trasę z Warszawy-Modlin do Kopenhagi od października 2023 roku

Według środowej informacji od przewoźnika lotniczego Ryanair, popularna irlandzka linia lotnicza planuje rozszerzyć swoją sieć połączeń z Polski, dodając regularne loty z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin do stolicy Danii, Kopenhagi. Nowa trasa ma zostać uruchomiona w październiku i będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu jako część zimowego rozkładu lotów na rok 2023.

Komunikat przewoźnika wyraźnie podkreśla, że mieszkańcy stolicy Polski oraz okolicznych terenów już dziś mają możliwość zarezerwowania swojego miejsca na pokładzie samolotu na zaplanowane na zimę 2023 loty do Kopenhagi, jak również do wielu innych dostępnych celów podróży zgodnie z ich zimowym rozkładem lotów.

Port Lotniczy Warszawa-Modlin, który znajduje się 37 kilometrów od centrum Warszawy i jest dogodnie zlokalizowany blisko drogi ekspresowej S7 oraz linii kolejowej Warszawa-Modlin, obsługuje między innymi regularne rejsy przewoźnika Ryanair. Ten szczególny port lotniczy jest kluczowym punktem dla operacji Ryanaira w Polsce i służy jako brama do wielu kierunków oferowanych przez tę linię lotniczą.