Tragiczny incydent w Karczewie: piesza zginęła, potrącona przez ciężarówkę

W malowniczym, leżącym pod Warszawą Karczewie doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Piesza została potrącona przez ciężarówkę, co niestety zakończyło się jej śmiercią. Na miejscu natychmiast interweniowali funkcjonariusze policji oraz przedstawiciele prokuratury. W wyniku tego zdarzenia ruch w okolicy miejsca wypadku jest utrudniony.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowy poranek. Komenda otrzymała zgłoszenie o godzinie 7:41. Najpierw na miejscu pojawili się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej. To oni jako pierwsi nadeszli na miejsce tragedii, gdzie natknęli się na starszą kobietę, która niestety nie wykazywała już żadnych oznak życia. Rozpoczęli natychmiastowe działania reanimacyjne, które prowadzili aż do momentu przybycia karetki – relacjonował młodszy aspirant Bartłomiej Baran, będący członkiem otwockiej jednostki PSP.

Zaznaczył również, że blisko Ochotniczej Straży Pożarnej w Karczewie przygotowano lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo wszelkich starań, lekarze byli zmuszeni przerwać wszelkie próby reanimacji – dodał strażak. Na miejscu intensywnie pracują teraz służby policyjne i prokuratura, starając się wyjaśnić wszystkie okoliczności tego smutnego wypadku. Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony.