Wiosenna aktywność na rzecz wdów i sierot po zmarłych funkcjonariuszach policji

Pełnia wiosny to idealny moment na wyjście na świeże powietrze. W połączeniu z wartościowym celem – wsparciem Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – staje się to jeszcze bardziej atrakcyjne.

Biorąc udział w inicjatywie pod nazwą „Wiosna na sportowo”, możemy wspierać nie tylko nasze zdrowie, ale także dobro wdów i sierot po funkcjonariuszach policji. Każda forma ruchu, rekreacyjnej lub sportowej, jest nie tylko korzystna dla naszego zdrowia, ale przede wszystkim pomaga potrzebującym. Wystarczy poświęcić minimum 30 minut aktywności, aby dołączyć do akcji.

Akcja skierowana jest do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy ukończyli 18 lat. Po rejestracji otrzymamy wirtualny numer startowy i certyfikat za udział w przedsięwzięciu. Minimalna opłata startowa wynosi 35 zł, ale jak pokazały wcześniejsze edycje – większe wpłaty są mile widziane. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cel statutowy Fundacji.

Akcja rozpoczyna się 15 maja i trwa do 16 czerwca 2024 r. do godziny 23:59. W tym czasie trzeba aktywnie spędzić co najmniej pół godziny, pokonując dowolny dystans w dowolny sposób – może to być jazda na rowerze, bieganie, pływanie, spływ kajakiem czy po prostu spacer. Najważniejsze jest udokumentowanie aktywności, na przykład za pomocą zdjęć lub aplikacji służących do monitorowania aktywności fizycznej. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie poniżej.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Start już 15 maja!