Wola - kradzież paliwa

Wola – Zarzuty za kradzież paliwa z koparki

Funkcjonariusze policji z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa. Wstępne informację wskazują, że zatrudniony w firmie budowlanej 65-latek miał ukraść około 100 litrów paliwa. Część przelał do osobistego samochodu, pozostałość natomiast do plastikowego kanistra. 

Policjantów z Woli poinformowano niedawno o niecodziennym zdarzeniu, które miało miejsce w jednej z firm budowlanych. Funkcjonariusze udali się na miejsce, aby ustalić okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych informacji przekazanych przez nadkom. Martę Sulowską wynika, że pracownik firmy budowlanej wykorzystał moment i ukradł ze znajdującej się w miejscu koparki paliwo. Część z niego przelał przy tym do swojego prywatnego samochodu, a pozostałość do przygotowanego plastikowego pojemnika. 

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy stał się podstawą do postawienia 65-latkowi zarzutu kradzieży. Wszelkie postępowania w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola. 

Więcej wydarzeń z Warszawy w zakładce Kronika Policyjna.