Zmagazynowane substancje nielegalne odnalezione przez stróżów prawa w Michałowicach

Stróże prawa z Komisariatu w Michałowicach przeprowadzili udaną operację, podczas której odnaleziono i skonfiskowano duże ilości zakazanych substancji. Wśród zabezpieczonych narkotyków były mefedron, amfetamina, marihuana i tabletki extasy. Osoba podejrzana o ich przechowywanie to 41-letnia mieszkanka regionu, która teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań. Możliwe sankcje obejmują karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Podczas rutynowych czynności policji z Komisariatu w Michałowicach, dowiedziano się o możliwości przechowywania narkotyków w domu 41-letniej kobiety z powiatu pruszkowskiego. Na podstawie tych informacji, funkcjonariusze natychmiast podjęli działania i udali się na miejsce.

Po przybyciu na miejsce, obecność kobiety została potwierdzona, a także odkryto znaczną ilość narkotyków ukrytych w różnych miejscach w jej domu. Substancje zostały znalezione w różnorodnych pojemnikach, w tym pudełkach po mleku dla dzieci. Po zatrzymaniu i spędzeniu nocy w areszcie, kobieta została formalnie oskarżona o posiadanie dużej ilości nielegalnych substancji.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego dla zatrzymanej. Ostateczna decyzja co do losu kobiety zostanie podjęta przez sąd. Jej czyn, zgodnie z kodeksem karnym, może skutkować karą pozbawienia wolności do 10 lat.